Ryfylke Elektro AS
52 78 68 68
Kyrkjegata 10, 4200 Sauda
Man-Tor: 07:00 - 15:30
Fre: 07:00 - 13:00
Ryfylke Elektro Suldal
989 034 00 . Kjetil Larsen
Nedre Dalane 11 . 4230 SAND
Åpningstider

Etter avtale

Telefon til Ryfylke Elektro:  52 78 68 68

Trenger du hjelp av elektriker etter arbeidstid så ringer du rett hjem til en av våre montører.

Frode Pettersen

Daglig leder

frode@ryfylke-elektro.no
  958 45 180

Daglig leder, tilbud/anbud, vannkraft, boliger og industri

Arild Bergstuen

Leder Installasjon

arild@ryfylke-elektro.no
  950 73 833

Kunderådgiver, tilbud, tele/data, prosjektering

Kjell Ove Fattnes

Leder Ventilasjon,Teknisk , Varmepumper , Kjølin

kjell.ove@ryfylke-elektro.no
  90895390

Kjetil Larsen

Installatør , Leder elektro Suldal

kjetil@ryfylke-elektro.no
  98903400

Kjellfrid Mehus

Merkantil leder

kjellfrid@ryfylke-elektro.no
  91860509

Odd Kili

Service elektriker

odd@ryfylke-elektro.no
  951 65 325

El-kontroller, vannkraft, brannvarsling, landbruk

Stig Amdal

Service elektriker

stig@ryfylke-elektro.no
  905 19 512

Allsidig montør, tele/data, vannkraft, on/offshore

Bjarne Hustoft

Service elektriker

bjarne@ryfylke-elektro.no
  951 65 325

El-Kontroller, brannvarsling, innbruddsalarm, landbruk, svakstrømsmontør

Are Odland

Montør sterk og svak strøm

are@ryfylke-elektro.no
  95734581

Erlend Saua

Montør

erlend@ryfylke-elektro.no
  90814569

Joar Løken

Montør

joar@ryfylke-elektro.no
  90830579

Tomas Haraldsen

Montør ventilasjon og elektro

tomas@ryfylke-elektro.no
  94005338

Egil Fuglestein

Service Storhusholdning.Montør Varmepumper

egil@ryfylke-elektro.no
  91848924

Oddgeir og Trym

Lærlinger