Ryfylke Elektro AS
52 78 68 68
Kyrkjegata 10, 4200 Sauda
Man-Tor: 07:00 - 15:30
Fre: 07:00 - 13:00
Ryfylke Elektro Suldal
989 034 00 . Kjetil Larsen
Nedre Dalane 11 . 4230 SAND
Åpningstider

Etter avtale

Telefon til Ryfylke Elektro:  52 78 68 68

Trenger du hjelp av elektriker etter arbeidstid så ringer du rett hjem til en av våre montører.

Frode Pettersen

Daglig leder

frode@ryfylke-elektro.no
  958 45 180

Daglig leder, tilbud/anbud, vannkraft, boliger og industri

Arild Bergstuen

Leder Installasjon

arild@ryfylke-elektro.no
  950 73 833

Kunderådgiver, tilbud, tele/data, prosjektering

Kjetil Larsen , Suldal

Installatør , Leder Elektro Suldal

kjetil@ryfylke-elektro.no
  989 03 400

Ordremottak, prosjektering,planlegging

Kjellfrid Mehus

Merkantil leder

kjellfrid@ryfylke-elektro.no
  918 60 509

Regnskap ,Fakturering , Personal.

Inger Rasmussen

Resepsjon,merkantil

inger@ryfylke-elektro.no
  52786868

Odd Kili

Service elektriker

odd@ryfylke-elektro.no
  916 40 914

El-kontroller, vannkraft, brannvarsling, landbruk

Stig Amdal

Service elektriker

stig@ryfylke-elektro.no
  905 19 512

Allsidig montør, tele/data, vannkraft, on/offshore

Erlend Saua

Service elektriker

erlend@ryfylke-elektro.no
  908 14 569

Allsidig montør, tele/data,

Are Odland

Montør sterk og svak strøm

are@ryfylke-elektro.no
  957 34 584

El-Kontroller, brannvarsling, innbruddsalarm, landbruk, svakstrømsmontør

Oddgeir Bjørge

Service elektriker

oddgeir@ryfylke-elektro.no
  473 50 811

Allsidig montør, tele/data

Egil Fuglestein , Suldal

Service Storhusholdning.Montør Varmepumper

egil@ryfylke-elektro.no
  918 48 924

Elektroreperatør Næring og Bolig , Montasje varmepumper , kjøling.

Jon Kolstø , Suldal

Montør/ tekniker Elektro

jon@ryfylke-elektro.no
  940 05 385

Elektro,Landbruks alarm og El - kontroller.Smarthus

Solve R.Østrem

Montør/tekniker

solve@ryfylke-elektro.no
  94005338

El installasjon Boliger,Hytter,Næring.

Daniel Berge Espe

Service elektriker

daniel@ryfylke-elektro.no
  +948 58 167

Elektro installasjon , Suldal

Benjamin B. Hellerslien

Lærling

benjamin@ryfylke-elektro.no
  92 11 50 37

Henrik Haga

Lærling

henrik@ryfylke-elektro.no
  90239345

Lærling Elektrikker , Sauda

David Roganovic Larsen

Lærling

david@ryfylke-elektro.no
  9307488

Lærling Elektro , Suldal

Jøran Guggedal

Montør Varmepumper / Hjelpearbeider Elektro

jøran@ryfylke-elektro.no
  45255474

Montasje / service varmepumper , Montør elektroinstallasjoner.